portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Bojary - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Bojary - sprawy dzielnicowe » Forum » Gdzie zaciągnąć pożyczkę?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Gdzie zaciągnąć pożyczkę?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
marini 
   

Początkujacy


Dołączył: Śro Gru 05, 2018 16:35
Posty: 7
Skąd: Przymorze

PostWysłany: Pią Gru 07, 2018 15:03    Temat postu: Gdzie zaciągnąć pożyczkę?

Jak w temacie - gdzie polecacie udać się po pożyczkę? Czy uważacie, że oferty w rankingu http://www.ppozabankowe.pl będą dobrym wyjściem?
katalonia 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Sty 24, 2018 16:39
Posty: 246
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Pon Lip 06, 2020 13:45    Temat postu: Re: Gdzie zaciągnąć pożyczkę?

a orientuje sie ktos w temacie kredytow dla firm? do kogo mozna sie zglosic?
sashaa 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pią Sie 17, 2018 22:35
Posty: 235
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Pon Lip 06, 2020 13:48    Temat postu: Re: Gdzie zaciągnąć pożyczkę?

Ja skontaktowalabym sie z pania Fiedoruk z grupy Finanza Polska pod numerem telefonu 730 850 128 - moja siostra wlasnie miala podobny problem teraz bo firma mlodziutka i nigdzie nie umiala otrzymac pomocy, a pani Fiedoruk zaproponowala jej na naprawde fajnych warunkach kredyt ze wsparciem panstwa Smile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama